osobité provedení z masivního dřeva

Dřevěné prvky pro městský mobiliář

Parkové lavičky, stoly, nádoby na zeleň, informační nosiče, kryty studní, koše, ploty a další dřevěné prvky pro obce, města, parky, školy a další veřejné prostory

ručně vyráběné dřevěné prvky pro mobiliáře měst a obcí

Řešení vybavení veřejných prostor prvky z masivního dřeva

 

Nabízím ucelená řešení obecních a krajinných mobiliářů. Zabezpečím vše od návrhu designu, přes výrobu až po montáž.

Prvky mobiliáře vyrábím je pouze ze sušeného a masivního ohoblovaného modřínového, dubového, akátového nebo smrkového dřeva. Právě díky užitému dřevu a technologii poctivé truhlářské výroby jsou všechny mé výrobky pevné, bytelné a krásné.

Exteriérové dřevěné prvky vyrábím na zakázku tak, aby vynikly jsou jedinečností a designem a přitom si zachovaly užitné vlastnosti a podpořili tak funkčnost pro dané místo.

Mé výrobky jsou určeny do všech veřejných prostranství, jakými jsou parky, sady, sadů, školy, odpočívadla, bylinkové zahrady, komunitní zahrady a další veřejné prostory, kde zprostředkují kontakt prostoru, lidí a země. 

 
vybírejte z typových výrobků

Inspirujte se dřevěnými výrobky vhodnými pro mobiliáře měst a obcí

masivní modřínová lavice půlkruh kolem stromu venkovní dřevěná lavice lavice do parku lavice kolem stromu posezení pod stromem parková lavička mobiliář městský m,obiliář parkový mobiliář

Masivní dřevěná lavice, půlkruh kolem stromu

 

Stabilní pevná lavice z masivního modřínového dřeva, vyztužená spodními svlaky.  Síla lavice 4 cm, délka cca 230 cm. Kvalitní povrchová úprava.

cena: 9999 Kč
masivní lavice z modřínového dřeva zatočený neuzavřený kruh atypická dřevěná lavice desgnová dřevěná lavice venkovní dřevěná lavice lavice do parku na zahradu do veřejných prostor parková lavička mobiliář městský m,obiliář parkový mobiliář

Masivní modřínová lavice točená, neuzavřený kruh

 

Poctivě řemeslně zpracovaná lavice originálního tvaru z modřínového dřeva o síle 4 cm. Lavice má rozměry cca 250 x 180 cm. Ekologická povrchová úprava.

cena: 22999 Kč
masivní modřínová lavice půlkruhová větší lavice do parku zahradní lavice lavice k ohništi atypická lavice dřevěná venkovní lavice z masivu parková lavička mobiliář městský m,obiliář parkový mobiliář

Masivní modřínová dřevěná lavice, půlkruhová mětší

 

Velká půlkruhová lavice z modřínového dřeva o síle 4 cm, délka lavice cca 250 cm. Stabilní, pevná a s dlouhou životností a kvalitní povrchovou úpravou.

cena: 17999 Kč
realizované projekty

Ukázky z již realizovaných parkových, městských i obecních mobiliářů

realizace projektu předškolí Plzeň dřevěné prvky posezení z masivního dřeva Kamil Talíř dřevěné zahrady

Prostranství před školou Plzeň

 

Velký dřevěný objekt umístěný před budou školy slouží k posezení a odpočinku. Posezení doplňuje moderní výsadba zeleně a solitérní kameny.

realizace projektu park Pohorská Přeštice masivní dřevěné lavičky Kamil Talíř Dřevěné zahrady

Park Pohorská v Přešticích

 

Několik masivních dřevěných laviček rozprostřených v areálu parku doplňuje informační tabule se stříškou zbobená reliéfy.

masivní lavice z modřínu neuzavřený zatočená lavice kruhový tvar atypický tvar a rozměr venkovní originální dřevěná lavice do parku na zahradu do věřejných prostor parková lavička mobiliář městský m,obiliář parkový mobiliář

Zahrada školy v Chotěsově

 

Originální dřevěné točené a půlkruhové lavice z modřínového dřeva slouží jako posezení ve školní zahradě.

líbí se vám moje práce?

Pojďme společně vybavit váš mobiliář

Čekají na vás masivní dřevěné výrobky s dlouhou životností od českého truhláře