kvalitní dřevěné posezení

Zahradní nábytek

Venkovní stoly a lavice určené jak do zahrad, tak i do jakýchkoli veřejných prostor

ručně vyráběný zahradní nábytek od českého truhláře

Originální zahradní nábytek z masivního dřeva zkrášlí každý exteriér

 

Stoly i lavice vyrábím je pouze ze sušeného a masivního ohoblovaného modřínového, dubového nebo smrkového dřeva. 

Každá lavice nebo stůl, jsou originální kousek vyrobený z odolného modřínového nebo dubového dřeva. Právě díky užitému dřevu a technologii výroby jsou všechny lavičky i stoly pevné, bytelné a krásné.

Zahradní nábytek vyrábím na zakázku tak, aby vynikl jsou jedinečností a designem v určeném exteriéru a přitom si zachoval své užitné vlastnosti.

Venkovní nábytek je určený do všech zahrad, sadů, škol, parků a dalších veřejných prostor, kde zprostředkuje kontakt prostoru, lidí a země. 

 
Pojďte se inspirovat

Každý kus zahradního nábytku je originál

masivní modřínová lavice půlkruh kolem stromu venkovní dřevěná lavice lavice do parku lavice kolem stromu posezení pod stromem parková lavička mobiliář městský m,obiliář parkový mobiliář

Masivní dřevěná lavice, půlkruh kolem stromu

 

Stabilní pevná lavice z masivního modřínového dřeva, vyztužená spodními svlaky.  Síla lavice 4 cm, délka cca 230 cm. Kvalitní povrchová úprava.

cena: 9999 Kč
masivní lavice z modřínového dřeva zatočený neuzavřený kruh atypická dřevěná lavice desgnová dřevěná lavice venkovní dřevěná lavice lavice do parku na zahradu do veřejných prostor parková lavička mobiliář městský m,obiliář parkový mobiliář

Masivní modřínová lavice točená, neuzavřený kruh

 

Poctivě řemeslně zpracovaná lavice originálního tvaru z modřínového dřeva o síle 4 cm. Rozměr délka cca 250 x 180 cm.  Ekologická povrchová úprava.

cena: 22999 Kč
masivní modřínová lavice půlkruhová větší lavice do parku zahradní lavice lavice k ohništi atypická lavice dřevěná venkovní lavice z masivu parková lavička mobiliář městský m,obiliář parkový mobiliář

Masivní modřínová dřevěná lavice, půlkruhová větší

 

Velká půlkruhová lavice z modřínového dřeva o síle 4 cm, délka lavice cca 250 cm. Stabilní, pevná a s dlouhou životností.

cena: 18999 Kč
dřevěný set dvě lavice a stůl smrk zahradní nábytek dřevěný stůl a lavice smrkový masiv nábytek na zahradu

Dřevěný set stůl a dvě lavice, smrkový masiv

 

Masivní dřevěný set 2x lavice a 1x stůl ze smrkového dřeva. Set je vhodný pro 6-8 osob. Kvalitní a bytelné provedení. Síla dřeva 2,5 cm.

cena: 11999 Kč
Masivní dřevěná lavička z akátu parková lavička lavice do parku lavice do zahrady zahradní lavička městský mobiliář parkový mobiliář

Masivní modřínová lavička z akátového dřeva

 

Parková lavička z masivního akátového dřeva. Akát je vhodné dřevo na venkovní použití, tedy do všech veřejných prostor a zahrad.

cena: 11999 Kč
dřevěný zahradní set z masivu 0 zahradní posezení

Dřevěné zahradní sety z masivního smrku

 

Masivní dřevěné sety pro 6 osob. Kvalitní a bytelné provedení. Lamely 8 x 4 cm a  síla dřeva 2,5 cm. Povrchová úprava tenkovrstvá lazura do venkovního prostředí.

cena: 9999 Kč
inspirovali jste se?

Máte vlastní nápad na originální kousek zahradního nábytku

Nebo chcete do své zahrady navrhnout nový neotřelý dřevěný zahradní prvek. Kontaktujte mě a probereme vaše představy a přání.